Фірма захотіла будинок в центрі,добудувавши поверх

Максим Опанасенко
24 листопада 2014р. 11:14

Господарський суд Києва відмовився визнати за ТОВ "Київ-Авто" право власності на двоповерхове нежиле приміщення на Струтинського, 31-37, що неподалік від Національного ботсаду. Про це повідомляють "Наші гроші".

"У 2003 році Київське регіональне вище професійне училище будівництва передало ТОВ "Київ-Авто" в оренду на три роки підвальні підсобні приміщення площею 108 кв м. Ці приміщення не були обладнані системами опалення, водопостачання та електрозабезпечення, стеля потребувала нового покриття. Відтак, училище надало згоду на проведення ремонту. Протягом 2003-2006 рр. фірма реконструювала будівлю, вклавши 622 тис грн. При цьому був зведений додатковий поверх, якого раніше не існувало. Надалі договір оренди продовжувався, а у 2008 році фірма звернулася до суду з вимогою визнати за нею право власності на двоповерхову будівлю площею 273,73 кв м у зв’язку з проведенням у ній невід’ємних поліпшень" - йденться в повідомленні.

Суд відмовився визнавати право власності фірми на будівлю через, в тому числі, відсутність згоди власника (Міносвіти) на проведення якихось "поліпшень" взагалі. 

Засновниками ТОВ "Київ-Авто" є Анатолій Хуторянський і Володимир Хуторянський.

 

Теги: Київ