Судитимуть ще 6 ДАІшників, які карали "АвтоМайдан"

Максим Опанасенко
24 листопада 2014р. 11:19

Прокуратура Київської області направила до суду ще 6 обвинувальних актів щодо працівників ДАІ Київщини, котрі у січні-лютому притягували до адміністративної відповідальності водіїв-учасників "АвтоМайдану". Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"Встановлено, що міліціонери вносили завідомо неправдиві відомості до протоколів про адміністративне правопорушення, складених відносно "автомайданівців". В подальшому, на цій підставі водіїв незаконно притягували до адмінвідповідальності" - йдеться в повідомленні.

Загалом обласна прокуратура направила до суду 10 схожих обвинувальних актів. Дії правоохоронців кваліфіковані як "незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів" та "службове підроблення".

Нагадаємо, що під час Революції Гідності активісти "АвтоМайдану" і небайдужі громадяни регулярно організовували автопробіги, в тому числі і до помешкань тодішніх високопосадовців. За що на багатьох з них взимку були складені протоколи про адміністративні правопорушення, а у окремих навіть були вилучені водійські посвідчення. Нерідко це відбувалося навіть заочно - водій дізнавався про своє "порушення правил" лише через якийсь час.

 

Теги: Київ