Порошенко визначив строки люстрації

Маша Землянська
25 листопада 2014р. 10:29

Петро Порошенко визначив строки проведення перевірки посадовців, призначення і звільнення яких здійснюється президентом.

Отже, за розпорядженням, згідно до закону про очищення влади, перевірка щодо перших заступників та заступників голови Служби безпеки, начальників відповідних підрозділів Центрального управління СБУ, Генерального прокурора буде проведена з 24-го листопада. З 1-го грудня має розпочатися перевірка голів та членів національних комісій, що здійснюють державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зв'язку та інформатизації, у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, голови Служби зовнішньої розвідки, начальника Управління державної охорони, глави Адміністрації президента, керівника Державного управління справами, голів місцевих державних адміністрацій.

Згідно з законом, протягом п'яти або десяти років керівні посади не можуть обіймати особи, які займали вищі посади з 25-го лютого 2010-го року до 22-го лютого 2014-го.

 

Теги: Київ , люстрація