Екс-чиновники РДА нажились на бібліотечній системі

Маша Землянська
26 листопада 2014р. 13:44

Прокуратура Печерського району розпочала кримінальне провадження стосовно колишніх посадовців райдержадміністрація, які незаконно витратили понад 410 тияч гривень бюджетних коштів.

"В ході прокурорської перевірки із залученням працівників Держфінінспекції було встановлено, що службовці відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини з 2011 по 2014 перевищили видатки на утримання «Централізованої бібліотечної системи». Як з’ясувалось, відділ культури понад три роки використовував кошти з місцевого бюджету на утримання посад, які не були передбачені штатним розкладом. Крім того, окремим працівникам було незаконно продовжено тривалість відпусток, збільшено виплати премій та відпускних. Таке неналежне виконання своїх службових обов'язків завдало значної шкоди столичному бюджету", - йдеться в повідомленні прокуратури.

Відомості про вчинення працівниками РДА кримінального правопорушення за службова недбалість. Наразі працівників звільнено із займаних посад. Триває досудове розслідування. 

 

Теги: гроші , Київ