Студентів КУКа переводять в інші ВНЗ (наказ)

Маша Землянська
9 грудня 2014р. 12:46

Акредитаційна комісія  анулювала ліцензію для Приватного вищого навчального закладу «Київський університет культури» та усіх його філій. Фактично, це означає, що приватний ВНЗ, який заснований компанією Михайла та Олександра Поплавського, позбавили права набирати та навчати студентів.

Що ж буде з тими, хто вступив в цей ВНЗ цього року або продовжує навчання? Їх мають перевести в інші виші, які мають ліцензії. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, зробити це мають максимум до 1-го лютого 2015-го року:

 За даними Державного підприємства «Інфоресурс», через який проходять усі видані Вишами дипломи, як мінімум за останні п’ять років "Київський університет культури" не замовив, а отже і не видав жодного диплому бакалавра, спеціаліста або магістра. Насправді ж, приватний університет існував тільки на папері. Студенти платили гроші в КУК, а навчалися на базі Київського національного університету культури і мистецтв. Після третього курсу їх переводили до національного університету, де й видавали державні дипломи. Як працювала схема КУКа - можна подивитися у сюжетах "Прощання з КУКом" та "У пошуках КУКа".

 


Теги: Київ , освіта , діти , гроші