З "Центру мікрохірургії ока" звільнили головлікаря

Маша Землянська
17 грудня 2014р. 10:40

Наказом Департаменту охорони здоров’я Київської міської держадміністрації з посади головного лікарня офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» звільнено Сергія Рикова.

Відповідне рішення було ухвалено за результатами роботи Комісії з проведення перевірки у закладі. Лише за даними попереднього аудиту фінансово-господарської діяльності лікарні було виявлено низку порушень, які призвели до наступних наслідків:

- завищена більше ніж утричі вартість витратних матеріалів, які сплачують хворі у складі страхового платежу СК «САТІС»;

- втрата доходів спеціальних коштів. Орієнтовно ця сума відповідно до результатів вибіркового аналізу могла б становити 2,7 мільйони гривень;

- навмисне викривлення статистичної звітності щодо зменшення удвічі кількості прооперованих хворих за рахунок платних послуг, що надає неправдиву та упереджену інформацію про фінансове становище і результати діяльності медичної установи.

Комісія з комплексної перевірки Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» була створена у відповідь на численні звернення до голови КМДА Віталія Кличка та його профільного заступника Михайла Радуцького від киян, представників трудового колективу «Центру мікрохірургії ока», а також народних депутатів України.

Теги: Київ , гроші , КМДА