Оточення чиновника КМДА отримало 8,5 мільйонів

Максим Опанасенко
19 грудня 2014р. 14:34

Департамент містобудування та архітектури КМДА уклав угоди з ТОВ "А+С Україна" на створення транспортної моделі Києва та приміської зони. Про це повідомляють "Наші гроші".

Загальна вартість угод - 8,53 мільйонів гривень. 

"З них 5,48 млн грн. коштуватиме розробка транспортної моделі. Результатом роботи має стати базова комп’ютерна транспортна модель індивідуального та громадського транспорту: вуличного (трамвай, тролейбус, автобус, маршрутне таксі тощо), та позавуличного (метрополітен, міська електричка), на території Києва та приміської зони. Ще 3,05 млн грн. заплатять за програмне забезпечення для створення цієї моделі" - йдеться в повідомленні.

Засновником "А+С Україна" є німець Аппельт Файт. "У грудні 2012 року до складу засновників увійшла панамська корпорація "Тревор Бізнес С.А", на яку оформили 90% статутного капіталу. Станом на сьогодні частка 90% записана на Корнєва Ігоря Ігоровича. Особа з таким ПІБ відома як працівник адвокатської компанії Goro legal" - пише видання.

Цікаво, що єдиний конкурент фірми на торгах - ТОВ "Терра Проджект" - має таку адресу реєстрації і такий же номер телефону, як і "А+С Україна". "Терра Проджект", за повідомленням, заснована В'ячеславом Бондарчуком. Людина з таким же ПІБ у 2008 році була директором Відкритого недержавного пенсійного фонду "Тайгер Санні".

"На той час цим фондом володіло КУА "Тайгер Ессет Менеджмент", співвласницею якого була Людмила Івасюк. Донька останньої Дарина Івасюк до вересня 2012 року була партнеркою по ТОВ "Габбро Плюс" Андрія Вавриша, який є заступником директора Департаменту містобудування та архітектури, а також головою тендерного комітету" - повідомляють "Наші гроші".

 

Теги: Київ