Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Маша Землянська
22 грудня 2014р. 14:22

Куди піти з дитиною: гід на тиждень

Якщо Ви ще не вирішили, як провести тиждень Вам і Вашим дітям – ми підібрали різнопланові заходи, що проходитимуть у Києві.

Понеділок, 22-е грудня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва казкова вистава «Дванадцять місяців». «Чи трапляються у Вашому житті дива? У казці вони трапляється щодня. Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів. Це закон казкового життя. Казка «Дванадцять місяців» - концентровано чарівна. У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все  упродовж двох днів. Щоб розповісти казку – не треба поспішати. Треба відчути й пережити кожну деталь. Щоб розповісти  казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття. У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац. Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися. Потім дівчатка помінялися місцями. Вистава запланована на 13:00. Детальніше про це можна дізнатися тут.

У Ботанічному саду Гришка виставка «Едемський сад». Буяння фарб, сонячні промені, що пронизують зелені крони, що ваблять голоси тропічних птахів і шум водоспаду вдалині... І кожен екзотична квітка здається неймовірною фантазією невідомого художника. На початку виставки Ви потрапляєте на експозицію екзотичних тварин. На ній представлені багато цікаві види рідкісних амфібій і рептилій Старого і Нового Світу.

У виставковому просторі «A-Gallery» вперше в Києві мультимедійна виставка «Авангард. Простір кольорів і форм». Це не просто підбірка картин, а захоплююче аудіовізуальне шоу, яке завдяки інноваційним технологіям і приголомшуючій цифровії проекції, вводить глядача у світ сяючого кольору і сміливих форм живопису в стилі авангард. Дізнатися більше можна тут.

У торгово-розважальному центрі «Мармелад» проходить виставка «3D живопис». Це унікальні картини. До того ж організатори щомісяця обіцяють представляти публіці 5 нових творів. Також на виставці працюють професійні фотографи, які підкажуть і допоможуть зробити найкращі знімки. Дізнатися більше можна тут.

Вівторок, 23-е грудня

Київський палац спорту запрошує на новорічну виставу «Аліса в країні Чудес». Все що буде відбуватися на сцені це переворот у театральному мистецтві, хореографії та акробатики. Казкове шоу з елементами акробатичного майстерності і неймовірних балетних постановок. Успішне співробітництво трьох балетмейстерів - лауреатів міжнародних конкурсів артистів балету Cергея Шахно, Олександри Комишової та Юлії Сахарової. Акробатичні номери на грані людських можливостей. Більшість сцен виконуються в повітрі, це нереально захоплююче видовище сміливих акробатів, що ширяють у повітрі на тлі прірви. Багаторазовий чемпіон Європи та світу, міжнародного класу майстер спорту з акробатики, приз фестивалю циркового мистецтва в Монте Карло 'Бронзовий клоун' - Сергій Іванов з номером еквілібрування на тростинах. Соліст шоу 'Voyage de la Vie' в Сінгапурі, міжнародного класу майстер спорту зі спортивної гімнастики - Петро Небрат в ролі гімнаста на жердині. Солісти 'Fantissima show' Німеччина, майстри спорту зі спортивної гімнастики - Duo Gregori з номером парної трапеції - Magic birds. Дізнатися більше можна тут.

У Київському академічному театрі ляльок вистава «За щучим весінням». У сиву давнину  в якомусь царстві, в якійсь древній державі жив був Ємеля. Пішов Ємеля води набрати в річці і зачерпнув в річці щуку разом з водою. А далі … самі чудеса! Дерев’яні відра танцюють, зима перетворюється на літо,а щука починає не тільки «людським голосом» розмовляти, а й пісні співати! Це все лише приказка, а найголовніше те, що улюблена казка -повчальна історія про те, як отримавши незвичайні здібності, залишитися самим собою, зберегти добре ставлення один до одного. Адже будь-яке прохання, бажання можна озвучити по-різному, головне, щоб воно несло добро та людяність. Детальніше можна подивитися тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Дванадцять місяців». Чи трапляються у Вашому житті дива? У казці вони трапляється щодня. Ліси та поля, хатини і палаци сповнені див, перетворень і відкриттів. Це закон казкового життя. Казка «Дванадцять місяців» - концентровано чарівна. У ній чудес – на цілий рік, а відбувається все  упродовж двох днів. Щоб розповісти казку – не треба поспішати. Треба відчути й пережити кожну деталь. Щоб розповісти  казку в театрі – треба вдихнути життя у кожну її частину, у явища, предмети, персонажів, у слова та музику, у рухи та почуття. У нашій казці живуть дві дівчинки, кожна у своїй фантазії. Одна собі вигадала чарівний ліс, інша – дивний палац. Потім історії зустрілися, переплелися, поєдналися. Потім дівчатка помінялися місцями. У казці – можливо усе. Дізнатися більше можна тут.

 «Музей казок» запрошує на інтерактивне шоу «казкова країна». Основний принцип вистави - діти стають повноправними учасниками театралізованого дійства безпосередньо в казкових декораціях, нарівні з акторами. Цього року організатори зробили декорації ще красивішим і чарівні, щоб дорослі змогли отримати гарні фото і відео, а діти максимальне занурення в події. Дізнатися більше можна тут.

Музей воскових фігур запрошує на перегляд експозиції. Це приватна колекція. Вона належить батькові і синові Євгену і Олексій Сажиним. Ідея створення Музею виникла в 1997 році після ознайомлення з експозицією філії Лондонського музею в Амстердамі. Дізнатися більше можна тут.

У Національному науково-природничому музеї виставка «Живі рекорди Гіннеса». Виставка налічує близько 200 видів рослин і тварин занесених до книги рекордів Гіннеса, екскурсовод розповість вам неймовірні факти. Дізнатися більше можна тут.

У Київському планетарії вистава «Not Angry Birds в космосі». Новорічна пригода – спектакль. Дізнатися більше можна тут.

Середа, 24-е грудня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Бармалей та Айболить». Знайомі з дитинства персонажі улюблених казок Чуковського – добрий лікар Айболить та лихий розбійник Бармалей ожили у новому балеті, створеному для нашого театру відомим українським композитором Юрієм Шевченком. Та чи можемо ми уявити лихого розбійника Бармалея сентиментальним мрійником, що доглядає за квітами і виконує всі забаганки своєї вередливої донечки Бармалюні? Ні? Так поспішайте ж на виставу «Бармалей та Айболить», де на вас чекає зустріч із цікавими та захоплюючими пригодами знайомих та незнайомих героїв. Дізнатися більше можна тут.

У театрі Лесі Українки вистава «Джульєтта і Ромео». Класична історія про кохання та ненависть, відвагу та боягузтво. Дізнатися більше можна тут.

У Київській академічній театральній майстерні «Сузір’я» вистава «Новий рік у Леопольда». Святкова історія з казковими героями та справжніми почуттями. Дізнатисябільше можна тут.

У київському планераріяї працює виставка «Планета метеликів». Напевно, складно знайти на Землі більш тендітних і ніжних створінь, ніж метелики. Найкрасивішими вважаються тропічні метелики, що мешкають в південних широтах. Але, не дивлячись на холодну пору року, ви зможете насолодитися виглядом цих прекрасних і чарівних істот, потрапивши на виставку. Дізнатися більше можна тут.

На малят чекає київський зоопарк. Тварини від мавп до слона чекають на увагу.

В аутлет-містечку «Мануфактура» відкрилась виставка проходить унікальна виставка «Музей історії моди». У колекції представлені модні ансамблі, що колись належали європейським світським дамам позаминулого століття: розкішні бальні сукні, накидки для відвідування опери, візитні туалети, весільні вбрання , прогулянкові костюми, зі смаком підібрані аксесуари. Ми будемо презентувати частину колекції 18 століття - костюми, особливостями яких були криноліни і турнюри. Кожен костюм має свою унікальну історію. Родзинкою виставки стане голландський світський костюм, з відповідними аксесуарами. Протягом виставки будуть проводитися лекції, не тільки з історії костюмів, представлених на виставці, а й з історії моди на території містечка Мануфактура. Дізнатися більше можна тут.

Четвер, 25-е грудня

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Спляча красуня». Казкова історія про принцесу Аврору та її рятівника принца Дезіре, безсмертна партитура великого Чайковського, геніальна хореографія Петіпа – все це привертає увагу шанувальників балету вже понад 120 років, зачаровуючи чудовою музикою та дивовижним мереживом різнопланових танців. Дізнатися більше можна тут.

Національний цирк запрошує киян та гостей міста на новорічне шоу-казку «Баба Яга проти». Всім відомо, що коли на небосхилі з’являється перша передноворічна зірка, світ перевтілюється на чудову казку, і наших дітей починають оточувати різдвяні чудеса, які іноді перетворюються на неймовірні новорічні пригоди… Дізнатися більше можна тут.

У Театрі на Липках вистава для дітей «Снігова королева Колись злий та могутній троль зробив криве дзеркало, в якому все прекрасне відображалось як смішне та огидне. Дзеркало розбилося, і міріади гострих скалків розлетілися по світу, потрапляючи людям в очі та серця. Так починається одна з найчарівніших казок, що супроводжують нас усе життя, відкриваючи нові й нові істини. Мудрий казкар Ганс-Христіан Андерсен створив поетичну притчу про вірність і людяність, силу і мужність, про по-дитячому щире серце, якому не страшні крижані чари могутньої Снігової Королеви. Зворушлива історія про мандри маленької Герди дає дітям і дорослим урок терпіння, витривалості та незламної діяльної віри.. Дізнатися більше можна тут.

У київських кінотеатрах український мультфільм «Бабай». Багато цікавого може статися, якщо в погоню за мрією вступлять персонажі різних казок! Відьма, Чорт, Вій, Змій Горинич таємно мріють про просте людське щастя. Але шлях до нього дуже складний і повний сюрпризів. Бажання казкових персонажів може виконати чарівне яйце. Отримати його не так просто. У кожного з цих героїв на шляху зустрінеться безстрашний і всемогутній Бабай, авторитет якого випадково підриває маленька дівчинка Світланка-Зорянка. Поява дівчинки перетворюють пригоди в випробування. Чиї ж бажання здійсняться в результаті? Дізнатися більше можна тут.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва виставка кераміки «Чайник, як підстава для бесіди». Дізнатися більше можна – тут.

У торгово-розважальному центрі «Дрім таун» EKZOLAND. Це - справжній зоопарк самого сучасного формату. Тут, на третьому поверсі першої черги ТРЦ ви можете побачити ущелину з величезними варанами, водойма зі скатами, обширний вольєр з лемурами, печеру з летючими мишами, мавпочок игрунок, папуг жако і какаду, крокодилів, пітонів і інші живі експонати. Організатори проекту намагалися, щоб кожна експозиція привертала до себе увагу і дивувала. Дізнатися більше можна тут.

На виставу запрошує дельфінарій Немо. У шоу беруть участь дельфіни, морські котики та морський лев. Дізнатися більше можна тут.

П’ятниця, 26-е грудня

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Солом’яний бичок». В основі вистави - однойменна класична українська народна казка. Фантастична історія про перші кроки Солом’яного Бичка, виготовленого добрими дбайливими руками самотніх  Діда і Баби, стала основою для сучасної захоплюючої лялькової вистави. У нашого Бичка дивовижна якість — перетворювати Ведмедя, Вовка і Лисицю з їх хижацькими якостями у добрих друзів. Детальніше можна подивитися тут

На новорічні вистави запрошує «Жовтневий палац». Дізнатися більше можна тут.

У Національній опері України гала-концерт «Новорічний». Це шоу провідних майстрів оперної та балетної сцени. Дізнатися більше можна тут

 У розважальному центрі «Атмосфера» унікальна виставка «Зоопарк під мікроскопом». Ця виставка «Зоопарк під мікроскопом» покаже вам незвичайну синю інфузорію у формі музичної труби. Ви отримаєте можливість розглянути знайому зі школи інфузорію-туфельку. Заглянете всередину рослинної клітини і зможете спостерігати процес фотосинтезу. На власні очі побачите живий кристал, зможете визначити натуральність меду та багато іншого - за допомогою 30-ти потужних мікроскопів! Дізнатися більше можна тут.

Хочете поспостерігати за власною житиною та її талантами. Тоді Вам до KIDSWILL. Це місто, адаптоване для дітей, де кожен може грати в улюблену професію. Це дозволить дітям відкрити для себе світ дорослих, надихнутися майбутнім. А от батькам – зрозуміти на що звернути увагу на вибір дитини. KIDSWILL відкрився в торгівельно-розважальному комплексі Art Mall. Детальніше про нього можна дізнатися тут.

У Національному науково-природничому музеї для відвідувачів в кінозалі (на 4 поверсі) організовано покази унікального та захоплюючого 3D фільму «Морські динозаври 3D: Мандри в доісторичний світ» від братів Мантелло - представників знаменитої продюсерської команди Кусто! Вперше Ви вирушаєте в незабутню і небезпечну подорож на зустріч з повелителями океану Юрського періоду — гігантськими морськими динозаврами. З цим фільмом Ви розкриєте безліч таємниць доісторичної епохи та дізнаєтеся причини зникнення масивних морських рептилій, які, завдяки своїм розмірам і унікальним особливостям, панували в морях і океанах понад 200 мільйонів років тому. Морські рептилії настільки ж цікаві й розмаїтні, як і наземні динозаври. Дізнатися більше можна тут.

Субота, 27-е грудня

Український дім запрошує на виставу – новорічну ялинку «Пригоди козаків у Китаї». Новорічна історія перенесе глядачів до казкового Китаю, в Царство Дракона. Злий та підступний Дракон Нянь викрав символ наступного нового року - синю козу, щоб всі наступні роки були тільки роками Дракона. І тільки українським козакам, які приїхали в Китай за шовком, та їх новому другу Панді під силу здолати Дракона. Неймовірні пригоди чекають на наших героїв. Глядачі пізнають таємниці майстрів кунг-фу, народні китайські танці та разом з героями казки дізнаються про те, що таке справжня дружба та як разом подолати зло. Дізнатися більше можна тут.

У Будинку художника – «Новорічне Фіксі-шоу». Оригінальна дитяча вистава за мотивами анімаційного серіалу « Фіксики » від творців проекту ТОВ Продюсерська компанія « АЕРОПЛАН» і ТОВ Продюсерська компанія «ПОЙ ». Дізнатися більше можна тут.

У Київському муніципальному академічному театрі опери та балету для дітей на юнацтва вистава «Лускунчик». «Лускунчик» Петра Чайковського – один із найпопулярніших у світі балетів, який у багатьох країнах став частиною новорічно-різдвяного ритуалу. Це дивовижна різдвяна казка про чарівний світ дитячих мрій – подарує маленьким і дорослим глядачам незабутні відчуття краси і свята у будь-яку пору року. Дізнатися більше можна тут.

 У Національному театр Івана Франка вистава «Бременські музиканти». Вистава на дві дії. Знайома з дитинства історія про співочих тварин та норовливу принцесу. Дізнатисябільше можна тут.

У Національній опері України вистава «Лускунчик». Чарівна та казкова історія про кохання та злі чари. Надзвичайна постановка на музику Петра Чайковського. Дізнатися більше можна тут

У Київському молодому театрі вистава-казка «Сім бажань Зербіно». Ця історія починається таємничої ночі, коли з неба падають зорі, а у світі відбуваються дива. І Добрі Феї приходять до вбогого, але доброго й чесного дроворуба Зербіно, щоб виконати сім будь-яких його бажань. І юна вродлива принцеса Аллелі закохується у нього так, що залишає палац свого дивакуватого батька Короля. Та зрештою, молодята, після сили-силенної пригод і випробувань зможуть побратися і щасливо жити-поживати в Королівстві, де неодмінно запанують злагода, мир і справедливість. Коли надто чогось бажаєш і твої бажання чисті і справедливі - вони неодмінно збуватимуться! Адже добрі дива завжди трапляються з тими, хто їх і не чекає, але по-справжньому на них заслуговує і вірить у казку. Дізнатися більше можна тут.

У розважальному центрі «Блокбастер» центр для дітей «Kid Ландія». Це масштабний інтерактивний розважальний парк, загальна площа якого становить 4 500 квадратних метрів. У КідЛанд діти зможуть освоїти різні професії, відчути себе дорослими, зрозуміти як працює економіка, навчитися відповідальності і самостійності. Цікова буде і їхнім батькам. Дізнатися більше можна тут.

Неділя, 28-е грудня

У Київському академічному театрі ляльок вистава «Пригоди дідуся Мороза». У новорічну ніч веселі звірятка готуються до зустрічі Діда Мороза. Адже він обіцяв роздати їм чудові подарунки. Проте капосна Сорока-Білобока разом з Вовком та Лисицею вирішують захопити мішок з новорічними подарунками. Вони показують Дідусю Морозу хибний шлях до галявини, на якій лісова малеча збирається прикрашати новорічну ялинку. Не дочекавшись Дідуся Мороза, ведмедик Мишко разом із своїми друзями та з допомогою глядачів, перешкоджають хитрим Вовку, Лисиці та Сороці-Білобоці. На лісовій галявині яскравими вогниками сяє новорічна ялинка. Лісова малеча вітає усіх з Новим роком!  Детальніше можна подивитися тут

У національному театрі Івана Франка казка-мюзикл «Попелюшка». Вистава на дві дії про знайому з дитинства історію кохання та боротьби почуттів. Казкові герої змусять глядачів переживати та радіти разом з ними. Дізнатися більше можна тут.

Дім освіти і культури «Майтер клас» запрошує на шоу «спекотні витівки «Діда Мороза». Чи думали Ви, як глобальне потепління змінює нашу планету? І що відбувається при цьому з жителями Північного полюса? І як реагує Дід Мороз на ці кліматичні зміни? Коли відбувається тепловий удар — навіть добрий Дідусь може накоїти таких дивацтв, що лише Веселі вчені, заручившись активною підтримкою дітей, зможуть повернути все на свої місця і врятувати природні багатства планети від незворотних наслідків! Дізнатися більше можна тут.

У Київському національному театрі оперети казка «Кицин дім». Вистава за мотивами відомої казки Маршака про щирість, вірність і перемогу добра! Дізнатися більше можні тут.

У Київському молодому театрі вистава-казка «Принцеса Лебідь». Одетт - героїня цієї казкової истории - Дуже любити мріяті. Та вона й уявіті Собі не могла, что як Тільки ее мрії почнут здійснюватіся, на неї відразу звали ціла купа проблем. Казка-мюзикл «Принцеса лебідь» розповідає про подорож до кохання, Яке всегда Було зовсім поруч. Треба Ліше впізнаті его та отріматі як винагородой - за чесність, смілівість та щирість. Дізнатися більше можна тут.

У театрі Лесі Українки вистава «Новорічні сюрпризи». У Казковому Королівстві йде підготовка до новорічного балу, на який запрошені герої всіх казок. Але злих і підступних казковий Король не покликав. І тому Снігова Королева і її помічники вирішили вкрасти чарівний годинник Діда Мороза, щоб Новий рік ніколи не настав. Але добрі герої казки не впадають у відчай. Про те, які неймовірні пригоди чекають вірних друзів - Айболита, Кота в чоботях, Червону Шапочку, ви дізнаєтеся, подорожуючи разом з ними по дорогах Казкового Королівства. Дізнатися більше можна тут.

Торгово-розважальний центр Караван запрошує що вихідних дітей та їхніх батьків на виставу, де кожен може стати учасником відомої Школи Чаклунства «Хогвартс» і зануритись у світ фізики та хімії. А ще – доторкнутися до «сухої криги». Дізнатися більшеможна тут.

У музеї популярної науки та техніки «Експериментаніум» шоу «Експерименти на кухні». Тут Ви дізнаєтесь: що таке хімія і як вона працює. А ще – побачите хімічні експерименти. Дізнатися більше можна тут.

Теги: гроші , діти , Київ