45 киян в лікарні через погану воду

Маша Землянська
12 січня 2015р. 10:30

З підозрою на гостру кишкову інфекцію у Києві госпіталізовано 45 мешканців Бортничів. Ймовірною причиною отруєння вважають воду. У зв’язку з розташуванням на території мікрорайону двох дитячих навчальних закладів, зокрема, ДНЗ №790 за адресою: вулиця Леніна, 20, ДНЗ №792 за адресою вулиця Леніна, 49, на час проведення профілактичних заходів, рекомендовано призупинити роботу даних закладів.

За попередніми результатами перевірок встановлено, що можливим фактором зараження стала вода, якою населення забезпечується від комунального локального водопроводу Верхніх Бортничів, що знаходиться  на  балансі ПАТ АТ «Київводоканал». Фахівцями столичної СЕС проведений відбір води для дослідження за бактеріологічними та фізико-хімічними показниками. Прийнято рішення щодо проведення дезінфекції водогону та артезіанських свердловин. Протягом дезінфекції мешканці будуть забезпечені привозною водою в повному обсязі. Щоденно ПАТ АТ «Київводоканал» постачатиме до мікрорайону Бортничі чотири автоцистерни питної води", - йдеться в повідомленні Київської міської державної адміністрації.

11-го січня розпочато заходи із дезінфекції водогону, який забезпечує постачання води населенню мікрорайону Бортничі (Дарницький район столиці).