Прокуратура взялася за побиття юнака в РУВС

Максим Опанасенко
13 січня 2015р. 10:04

Прокурор Києва Сергій Юлдашев доручив прокурору Святошинського району перевірити достовірність інформації, яку оприлюднив народний депутат України Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook про нібито побиття неповнолітнього працівниками міліції та недопуск до нього адвоката. Про це повідомляє прес-служба київської прокуратури.

Разом з цим, прокуратура почала досудове розслідування за цим фактом.

Нагадаємо, що 11 січня нардеп Ігор Луценко заявив про те, що у Святошинському райвідділі міліції тримають неповнолітнього, не бажаючи пропускати до нього адвоката. Коли депутату таки вдалося потрапити до затриманого, то виявилося, що на ньому є сліди побоїв.

"Коли нас допустили до хлопця, то виявилося, що його міліціонери таки били. Я бачив сліди на голові – синці і гулі на потилиці, сліди від спроб душити на шиї. А також сині сліди від кайданок на руках" - заявив Луценко і оприлюднив фото:


 

 Фото Ігоря Луценка


Юнака затримали напередодні - нібито за те, що він з групою невідомих розбив вітрину магазину "Рошен" біля метро "Житомирська". Як стверджує сам неповнолітній активіст, вони збиралися влаштувати біля магазину акцію проти бізнесу президента Петра Порошенка в Росії.

За інформацією київської прокуратури у юнака при затриманні вилучили пляшку з рідиною, схожою на "коктейль Молотова", балаклаву, рукавички та газовий балон. Йому інкримінують "хуліганство".