Киян в лікарню "відправила" кишкова паличка у воді

Маша Землянська
13 січня 2015р. 10:45

За офіційними даними Головного управління санітарно-епідеміологічної служби Києва, вода з водогону мікрорайону Бортничі була заражена збудником кишкової інфекції. На період проведення профілактичних заходів мешканцям рекомендовано не користуватися водою для питних потреб, приготування їжі, миття посуду та купання. Про це повідомляє Київська міська держадміністрація.

Станом на 12-е січня було зафіксовано 64 випадки захворювання на гостру кишкову інфекцію серед населення мікрорайону Бортничі, з них 55 дітей. «Медичні заклади Києва були готові прийняти до себе таку кількість пацієнтів – всього з 6 січня було госпіталізовано 49 осіб, в тому числі 40 дітей та 9 дорослих. Всі госпіталізовані були забезпечені необхідними медикаментами та лікуванням», – зазначає  заступник голови КМДА з питань медицини та соціальної політики Михайло Радуцький.

Крім того, з метою попередження виникнення групового спалаху інфекції, було ухвалено рішення про тимчасове припинення роботи 2-х дитячих дошкільних установ №790 та №792, які розміщені в мікрорайоні Бортничі.

 

Теги: Київ , вода , КМДА