Янукович і Ставицький переоформили нерухомість

Максим Опанасенко
13 січня 2015р. 11:12

Янукович і Ставицький переоформили нерухомість

Екс-президент Віктор Янукович і екс-міністр енергетики і вугільної промисловості Едуард Ставицький переоформили свою київську нерухомість на нових власників. Про це повідомляють "Наші гроші".

Так, приватний будинок Януковича на Оболонській набережній восени переоформили на Ростом’яна Артура Хачатуровича. "Договір купівлі-продажу був укладений 2 жовтня 2014 р. і посвідчений нотаріусом Альоною Петріцькою. Згідно з документами, знайденими минулої зими в "Межигір’ї", вона у якості нотаріуса обслуговувала фірми межигірської групи. Відомості про державну реєстрацію обтяжень відсутні, тобто арешт на майно не накладений" - йдеться в повідомленні.


 


 

Цей будинок, як і земля під ним, раніше були оформлені на ТОВ "Київбуджитло", власником якого є ТОВ "Дом Лесника" - так звана "межигірська фірма", яка займалася облаштуванням резиденції Януковича у Межигір'ї і була власником його мисливського угіддя у Сухолуччі.

Цікаво, що за даними "Наших грошей", Артур Ростом'ян довгий час був прописаний у селі Голованівськ на вулиці Радянській - в одному будинку і сусідній квартирі з Вачаганом Ростомяном. Останній відомий як співзасновник ТОВ "Мисливсько-рибальський клуб "Ярик". Ще один співзасновник "Ярика" - Василь Костянтинович Сапко, син генерал-майора Костянтина Сапка, кількаразового очільника Головного управління МВС у Київській області. З травня 2010-го до листопада 2012-го він керував Київським обласним главком міліції. Показово, що його ім’я є в списку так званих "28 друзів Януковича" - членів мисливського клубу "Кедр", який базувався у Сухолуччі і в складі якого полював Віктор Янукович.

Більше інформації про "Ярик" - у нашому сюжеті для програми "Слідство.Інфо" (дивіться тут)

Інформацію про переоформлення нерухомості Едуарда Ставицького через свій блог поширила журналістка Deutsche Welle Катерина Каплюк. У повідомленні йдеться про те, що будинок на Дубенській, 14, що біля Ботанічного саду, раніше був оформлений на тещу Ставицького - Валентину Ушакова.


 

З осені ж 2014-го власником значиться кіпрська компанія "Магавенія Інвестментс". На цю ж фірму, за інформацією Каплюк, переписали ТОВ "Актив капітал груп", яким раніше володіла Ушакова.

 

 

Теги: нерухомість , Янукович , Ставицький , Київ