Прокуратура вимагає не будувати біля "Жулян"

Максим Опанасенко
13 січня 2015р. 11:30

Прокуратура Київської області заявила позов до суду з вимогою скасувати дозвільні документи на будівництво житлового масиву в місті Вишневому. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

За повідомленням, будинки масиву можуть заважати літакам здійснювати безпечне приземлення в аеропорту "Жуляни".

"Встановлено, що ДАБК та Києво-Свтошинською РДА одному із забудовників надано дозвільні документи на будівництво 11 багатоквартирних будинків без погодження їх розташування та висоти із адміністрацією КП «МА "Київ (Жуляни)", ДП "Украерорух" та Державіаслужбою. Крім того, у порушення державних будівельних умов контролюючими органами спільно із забудовником змінено містобудівні умови та неправомірно збільшено висоту будівель з 10 до 11 поверхів і кількість квартир" - йдеться в повідомленні.

У прокуратурі кажуть - розміщення будівель біля аеродромів без отримання відповідних дозволів може призвести до катастрофи. "З метою усунення даних порушень прокуратурою області до окружного адміністративного суду м. Києва заявлено позовні заяви з вимогою скасувати відповідні дозвільні документи" - йдеться в повідомленні.

 

Теги: Київ