У "Рошені" показали напад на свій магазин (відео)

Максим Опанасенко
13 січня 2015р. 11:37

Прес-служба корпорації "Рошен" оприлюднила відео з камер спостереження, на якому видно момент нападу на фірмовий магазин біля метро "Житомирська" 11 січня.

У компанії кажуть - це напад був вже четвертим. До цього невідомі нападали на магазини на Лятошинського, 14, Маршала Тимошенка, 14а і Срібнокільській, 11б.

"Після ряду організованих нападів на магазини компанії, було встановлено посилену охорону не лише внутрішню, але й зовнішню. Завдяки чому вдалося затримати одного із злочинців на четвертому об’єкті. Слід відзначити, що усі напади проводились вночі. Усі спроби зафіксовані на відео камер відеоспостереження. Публічних заяв компанія ROSHEN не робила з причини того, що не вдавалось затримати злочинців. Завдяки бригаді оперативного реагування на усіх об’єктах сліди нападу були усунені до моменту відкриття магазинів, які продовжили працювати у звичному режимі" - йдеться в повідомленні.

Затриманим під час останнього нападу виявився неповнолітній активіст. За його словами, таким чином нападники намагалися привернути увагу до продовження бізнесу президента Петра Порошенка у Росії. У "Рошені" ж інциденти називають провокацією.

Відео нападів можна переглянути на сторінці "Рошен" у Facebook за посиланням https://www.facebook.com/pages/Roshen/384457321642006

Раніше прокурор Києва Сергій Юлдашев доручив прокурору Святошинського району перевірити достовірність інформації, яку оприлюднив народний депутат України Ігор Луценко на своїй сторінці у Facebook про нібито побиття вищезгаданого неповнолітнього працівниками міліції та недопуск до нього адвоката. Більше про це тут.