Приватний виш Поплавського "схуд" на 15 філій

Маша Землянська
2 квітня 2015р. 8:52

Приватний виш Поплавського "схуд" на 15 філій

Акредитаційна комісія України (АКУ) анулювала ліцензії для 15 філій «Київського університету культури» (КУКа). Зроблено це за заявою самого приватного ВНЗ, заснованого компанією нардепа Михайла Поплавського і його сина Олександра. Відтак, з нового навчального року вказані у рішенні АКУ філії КУКа більше не зможуть набирати студентів.

У розпорядженні журналістів «Слідства.Інфо» є додаток до рішення про анулювання ліцензій, яке підтримали члени АКУ. Ось перелік структурних підрозділів КУКа, які втратили ліцензії: Броварський коледж Київського університету культури, Відокремлений підрозділ «Херсонський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури», Коледж Харківської академії перукарського мистецтва Київського університету культури, Харківський коледж Київського університету культури, Харківський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, Відокремлений підрозділ «Броварський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури», Кримський коледж Київського університету культури», Кримський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, Кіровоградський факультет Київського університету культури, Кіровоградський коледж Київського університету культури, Черкаський коледж Київського університету культури, Черкаський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури, Коледж Одеської академії перукарського мистецтва Київського університету культури, Одеський коледж Київського університету культури, Відокремлений підрозділ «Одеський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури».

До речі, наразі триває судовий спір навколо ліцензії самого КУКа. Міністерство освіти анулювало її після того, як експертна комісія Міністерства і журналісти «Слідства.Інфо» довели, що приватний ВНЗ компанії Поплавських абсолютно фіктивний та існує тільки на папері. Однак дві перші судові інстанції – окружний адмінсуд Києва та апеляційний адмінсуд Києва – стали на бік вишу «співучого ректора». Наразі МОН готується до розгляду справи у Вищому адмінсуді. Деталі скандалу можна дізнатися у сюжетах «Прощання з КУКом» та «У пошуках КУКа». А список тих, хто живе у будинку, де мали б стояти корпуси КУКа - перевірити у статті «Кубельце» юного орла».

Марія Землянська, Бюро журналістських розслідувань «Свідомо» для проекту «Слідство.Інфо»

Теги: Київ