Суд дозволив Київміськбуду передати 2 га в Козині

Маша Землянська
2 червня 2015р. 11:27

Господарський суд Києва визнав за ТОВ "Лісоргбуд" право оренди 1,95 гектари за адресою 33 км Столичного шосе. Мова йде про землю, де яку у 2003 році Київрада передала в оренду дочірньому підприємству "Екос" АТ ХК "Київміськбуд" для експлуатації та обслуговування бази відпочинку "Конча-Заспа". Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на рішення суду від 28 квітня.

"У вересні 2013 року "Лісоргбуд" купив у "Київміськбуду" базу відпочинку і вирішив оформити оренду на себе. ДП "Екос" "Київміськбуду" у жовтні 2013 року дало згоду на припинення права користування земельною ділянкою у зв’язку з відчуженням нерухомого майна. Далі "Лісоргбуд" звертався до Київської міської ради щодо передачі йому землі в оренду, але ані відмови, ані жодної іншої відповіді не отримав. Суд вирішив, що оскільки земля вже була надана в користування у 2003 році, то оформлення права оренди для "Лісоргбуд" може відбуватися без прийняття рішення Київрадою, а внаслідок набуття права власності на нерухоме майно.


Документ про право власності на нерухомість "Лісоргбуду"

Таким чином, йдеться не про припинення договору оренди земельної ділянки, а переуступку права користування землею "Київміськбудом" на користь ТОВ "Лісгорбуд"", - йдеться в повідомлення "Наших грошей".

Цікаво, що "Лісоргбуд" був створений фактично за місяць до відчуження майна «Київміськбуду». За даними реєстру фізичних і юридичних осіб, нинішні власники компанії - Павло Решетнік, Андрій Бондарец, Лариса Ільченко та Світлана Кулакова. Після виходу розслідування "Свідомо" для проекту "Слідство.інфо" "Стороннім вхід заборонено" з цього переліку зникло одне прізвище - Ніни Чухлеб.

Чухлеб - дівоче прізвище дружини голови правління "Київміськбуду" Ігоря Кушніра - Оксани. В родіні останньої є родичі з ініціалами як у колишньої співвласниці "Лісоргбуду".

Теги: Київ , гроші , земля