Водії: проїзд може подорожчати від 4.50 до 10 грн

Марина Васильєва
12 квітня 2011р. 15:55

Водії: проїзд може подорожчати від 4.50 до 10 грн

Останнім часом в колі водіїв почали ширитись чутки про підняття цін на проїзд у маршрутках. В медіа вже неодноразово про це писали.
 

 «Я був у шоці, ще коли тариф зріс до 2.50, а тепер має бути 4.50. Я й так втратив значну частину пасажирів, а якщо ще вище стане, то взагалі ніхто їздити не буде. І що я тоді отримуватиму?» – досить розгнівано скаржиться водій однієї зі столичних маршруток Артем.

«Ще точно нічого не знаю, але ходили чутки, що може подорожчати від 4.50 до 10 гривень. Якщо таке станеться – поставлю цю маршрутку і звільнюся. Нащо мені воно треба?!» - одночасно зі здивуванням та розпачем коментує ситуацію інший водій.

Президент Всеукраїнської Асоціації автомобільних перевізників Віталій Рева відмовився коментувати чи спростовувати прогнози про подорожчання проїзду.  В мерії поки не бачать причин для підняття цін.

«Читав в інтернеті, що має подорожчати. Якщо так буде – віддам перевагу більш дешевому транспортному засобу,» – розповідає один з пасажирів 445 маршрутки, що курсує від станції метро «Позняки» до «Дарниці».

Наприкінці зими цього року проїзд вже підвищували в середньому на 50 копійок. Через зростання цін на світовому ринку нафти бензин в Україні різко подорожчав. Експерти передбачають, що ціна на бензин і далі зростатиме. Уряд намагається контролювати ріст цін і своїм останнім рішенням дозволив підняти їх на бензин марки А-95 до 9,85 гривень та 9,35 за літр дизельного пального.