Анонс судового засідання.

Володимир Лесик
30 листопада 2015р. 8:48

АНОНС: Продовження судового засідання по справі майора Литвиненка. (вибухи складів у м. Сватово)

 

1 грудня 2015 року о 14:00, в Рубіжанському міському суді Луганської області (Луганська обл., м. Рубіжне, вул. Миру, буд. 34) продовжиться судовий розгляд клопотання прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону капітана юстиції Копитця Є. В. про обрання запобіжного заходу майору Литвиненку Олександру військовослужбовцю військової частини А1479. Литвиненка підозрюють у скоєнні злочину ч.3 ст.425 КК України (недбале ставлення до військової служби)

 

На попередньому засіданні прокуратура традиційно, виконуючи вказівки вищестоящого керівництва, просить суд обрати виключну міру запобіжного заходу - взяття під варту Литвиненка Олександра.

 

За словами Миколи Бірюка, захисника підозрюваного, прокурор в порушення прямих норм закону намагався надати суду документи, які не були попередньо надані для ознайомлення Литвиненку Олександру, що порушує його право на захист. Суд на перший раз відмовив долучати документи до справи, але після ознайомлення із матеріалами справи, суддя Рубіжанського міського суду Морозова С. М.  розуміючи, що об’єктивних підстав для обрання запобіжного заходу Литвиненка Олександра прокурор не надав, почала одразу задовольняти будь-які клопотання прокурора.

На заяви захисту про неприпустимість грубого порушення закону, суддя не реагувала. Натомість суддя переривала виступ адвоката та разом з прокурором намагались спровокувати Литвиненка Олександра на обмову у своїй винуватості.

Неймовірне бажання прокурора за будь-якої ціни обрати Литвиненку Олександру запобіжний захід полягає в тому, що Анатолій Матіос військовий прокурор України, коментуючи трагедію в м. Сватово ЗМІ обмовився про те, що Литвиненко Олександр винний у трагічних подіях. При тому, що слідство не закінчено та доказів не зібрано.

Таким чином, військовий прокурор «відпрацьовує» заяву свого керівника.

Окрім того, незаконно притягнувши до відповідальності Литвиненка Олександра, прокуратура намагається відвести від відповідальності керівництво АТО, в тому числі керівника сектору «А» в зоні АТО.

Для таких тверджень у захисту є необхідні докази.

 

Нагадаємо, ввечері 29 жовтня на складах з боєприпасами у місті Сватово на Луганщині розгорілась пожежа. Внаслідок загинуло двоє осіб, десятки будинків місцевих мешканців були пошкоджені.

 

Контакти: +38 066 721 20 54 , +38 067 4610831

 

https://www.facebook.com/AsociaciaZahistuPravGromadanUkraini/