Пасажирів автобусів хочуть пристібати пасками

Наталія Курило
26 жовтня 2010р. 4:06

Міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко заявив, що всі пасажири автобусів повинні будуть пристібатися пасками безпеки.

Про це на своєму сайті повідомляє прес-служба Мінітрансу.
 
Автобуси, що перевозять пасажирів на міжміських та міжнародних маршрутах, мають бути обладнані обмежувачем швидкості, а пасажирські сидіння в них - пасками безпеки.

В Мінтранспорті стверджують, що у 97% усіх ДТП винні порушники правил: порушення правил маневрування, перевищення швидкості, несправність авто та виїзд на смугу зустрічного руху.

Єфименко заявив, що необхідно вивчити причин ДТП, які призвели до тяжких наслідків, та продумати, що можна вдіяти.

Також він наголосив на необхідності ефективніше контролювати технічний стан пасажирського автотранспорту.

Міністр доручив Державтотрансадміністрації спільно з Головавтотрансінспекцією та обласними, Київською та Севастопольскою міськими адміністраціями до 20 грудня здійснити перевірку виданих паспортів регулярних автобусних маршрутів, які проходять через залізничні переїзди не обладнані сигналізацією та шлагбаумами.

Від "Свідомо": посилення контролю за перевезенням пасажирів через залізничні переїзди пов'язані з аварією, що сталася на Дніпропетровщині. Тоді загинуло 43 людини. За офіційною версією, на нерегульваному переїзді водій бачив потяг, але виїхав на переїзд, де автобус заглох.

Трохи пізніше, теж на переїзді, в подібній ситуації на Київщині загинули люди у швидкій.