ЛІГАБізнесІнформ: Лозінському дали 15 років

Христина Заник
20 квітня 2011р. 19:08

Дніпровський районний суд Києва засудив на 15 років колишнього народного депутата з фракції БЮТ Віктора Лозінського, - повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Раніше суд кілька разів відклали через неявку свідків.

Лозінського звинувачують у вбивсті Валерія Олійника, мешканця Кіровоградської області. Генеральна прокуратура звинувачує його в умисному вбивстві, умисному середньої тяжкості тілесному ушкодженні, умисному знищенні майна, незаконному заволодінні транспортним засобом, незаконному поводженні зі зброєю. 

Екс-прокурора Голованіського району Кіровоградської області Євгена Горбенка та екс-начальника Голованіського райуправління міліції Михайла Ковальського - у зловживанні службовим становищем, завідомо неправдивому показанні та приховуванні злочину, а також громадянина Василя Перепелиці у незаконному поводженні зі зброєю та приховуванні злочину.

3 липня 2009 року Верховна рада позбавила Лозінського депутатської недоторканності, Печерський районний суд Києва дав дозвіл на його затримання.

З 30 липня Лозінський знаходився в міжнародному розшуку і здався добровільно 1 березня 2010 року. З 3 березня він знаходиться в СІЗО.

Головуюча суддя Неля Ластовка, починаючи з 14 грудня, провела вже більше 20 засідань.