Гості на Дмитрівській

Гості на Дмитрівській

МАРІЯ ЗЕМЛЯНСЬКА, Бюро журналістських розслідувань "Свідомо" для проекту "Слідство.Інфо"

На вулиці Дмитрівській в центрі Києва може вирости черговий житлово-офісний комплекс. Відповідний проект рішення про розробку проекту з’явився у Київраді місяць тому. "Слідство.інфо" з'ясувало, хто може отримати право будуватися практично в серці столиці. 

 

Мова йде про ці споруди за адресою вулиця Дмитрівська, 102 літера А та літера Б.   

Будівля площею понад 600 квадратних метрів та 14 соток землі під ними запланували віддати в оренду на п’ять років. Право будуватися тут може отримати компанія "Міжнародна фінансова компанія - Інвестбуд". Серед співзасновників можливого забудовника на Дмитрівській – непрості люди. 

Один з них – Володимир Бринзак. Людина з такими самими прізвищем, ім'ям та по-батькові зараз є віце-президентом Національного олімпійського комітету України та президентом Федерації біатлону України. Прізвище Володимира Бринзака з’являлося у пресі, коли гуляли весілля його син Олексій та Іришка Блохіна - донька колишнього тренера збірної України по футболу Олега Блохіна та чемпіонки з художньої гімнастики Ірини Дерюгіної

Ще одна співзасновниця ТОВ "Міжнародна фінансова компанія - Інвестбуд"  - Галина Іванишина. 

Жінку з ідентичними ПІБ можна зустріти на офіційних сайтах. Зокрема, такі самі ПІБ має помічниця народного депутата з Закарпаття Василя Петьовки. Нині він представляє депутатську групу "Воля народу" (у попередньому скликанні був членом блоку "Наша Україна - Народна самооборона»).

Останній, але не менш цікавий співзасновник компанії, яка може звести на Дмитрівській житлово-офісний комплекс - львів’янин Ігор Васюник. 

Нині він - народний депутат від "Народного фронту" (у попередньому складі Верховної Ради представляв "Батьківщину"). Колись Васюник мав стосунок до НАК «Нафтогазу» та «Укрзалізниці». Якщо вірити декларації депутата за минулий рік, то у 2015-му році він сам, його дружина та син не відзначилися великими заробітками. Загальна сума доходів не дотягла і до півтора мільйона. Натомість розділ майна виглядає вже не так скромно. У самого депутата три земельні ділянки (930, 1300 та 1629 квадратних метрів), квартира, гараж та ще два об'єкти нерухомості. На родині - сім земельних ділянок, будинок, чотири квартири, два гаражі і три інші об’єкти нерухомості. Також у Васинюків три дорогі автівки - Toyota Land Cruiser 2014-го року, Audi A8 - 2013-го та Land Rover Freelander - 2008-го.

 

Сам Васюник має внески в 14-ти компаніях, ще в 11-ти мають внески члени його родини.

Керівник компанії "Міжнародна фінансова компанія - Інвестбуд", схоже, також не далека від політики людина - Роман Вавриш. 

Схоже, це помічник нардепа Ігоря Васюника.