Увечері:Митці збиратимуть гроші для хворих дітей

Максим Опанасенко
22 квітня 2011р. 13:47

Увечері:Митці збиратимуть гроші для хворих дітей

«Равнодушие и безразличие к собственной судьбе и к судьбе страны, наверное, самое ужасное что нас окружает. Помни… о боли людей, о безликости зла, о чувстве собственного достоинства, о том – кто ты».

Так режисер і постановник, засновник Гогольфесту і театру Дах Влад Троїцький каже про річницю трагедії в Чорнобилі. Разом з колегами по мистецькому цеху – музикантами, кіношниками, художниками і акторами – від протягом шести днів збиратиме своїм талантом кошти для онкохворих дітей на проекті «Пам’ятай».

Відкриття проекту відбудеться вже сьогодні, о 18-й в освітньому центрі Майстер-клас.

Кому діти скажуть «спасибі»

В програмі проекту – кілька десятків концертів, майстер-класів, перформенсів і вистав. Ми вирішили обрати те, що видається найцікавішим.

22 квітня, п’ятниця

В день відкриття Дах покаже одну зі своїх найсвіжіших вистав – Protection. Три зустрічі, три можливі пари. Кохання у великому місті. «Protection» розповідає три історії, що відбуваються в Берліні, і йдеться в них про кохання як єдину можливість вижити, а також про неможливість жити цим коханням. Тричі доля зводить двох люде й разом. І тричі спроба втримати кохання зазнає поразки. Обіцянкам долі стає на заваді дійсність. Через накладання трьох історій проступає болюча топографія самотностей…

Початок цієї заплутаної і філософської драми о 19-й, ціна – 20-60 гривень.

24 квітня, неділя

«Missa Luminosa» або ж «Промениста Меса». Це творіння композитора і художника Олександра Родіна написана на канонічний латинський текст. Однак за жанром цей твір належить швидше до світської духовної музики. Камерність викладу провадить слухача до сакрального співпереживання Євангельському сюжету.

Виконає її квартет «Розумовський» і солісти «New Era Orchestra – поєднання чарівних голосів і ніжних скрипок, віолончелей і контрабасів.

Також прозвучить «Пісня Ангела» Джона Тавенера - єдиного в Британії композитора, який прийняв православ'я. Дуже символічно чути це в день Великодня…

Початок о 17-й в Майстер-класі.

25 квітня, понеділок

Рок-музиканти давно і впевнено проводять різного роду благодійні акції. Не стане винятком і цей раз. Гурт SWEETLО, Вікторія Савченко і британський гість Нікі Рубін доведуть це. Всі троє не стільки рок-музиканти, як просто митці. Дуже дивнюще поєднання панку і лірики, драйву і спокою, душевності і повного відриву…

Початок о 18-й в Майстер-класі.

26 квітня, вівторок

Цей фільм вважають одним з трьох найвеличніших кінотворінь світу. «Токійська повість». Історія про старе подружжя, яке відправляється з південного села в далекий Токіо – в гості, до дітей. Ті радіють, але через зайнятість роботою і буденністю, не можуть приділити старим достатньо уваги. Зрештою, старих спроваджують на морський курорт, що знаходиться поруч. Найтепліші стосунки у них зароджуються не з дітьми, і навіть не з онуками, а з Норко – вдовою їхнього загиблого на війні сина…


 

Початок о 18-й, в Майстер-класі

27 квітня, середа

25 ліквідаторів катастрофи, 25 фотографій, 25 біографій і 25 молодих, 25-літніх людей… Фотограф Віктор Марущенко у своєму «Проекті-86» хоче подитися на трагедію з різних ракурсів, побачити обличчя, очі... Зрозуміти, кому ми маємо завдячувати життям, і що нас усіх об’єднує.


 

Галерея «Лавра», виставка працюватиме цілий день

28 квітня, четвер

Вони підкорили півсвіту, стали ледь не національними героями Франції. Вони не соромляться заявляти світові, що вони – українці і своїм виглядом всіляко це підтверджують.

Так, це незмінні лідери фолк-рок сцени – «Гайдамаки». Разом з ними гратимуть менш відомі, але не менш якісні за звучання «ТаРУТА» і «ДомРа».

Втрьох вони запалять нереальну атмосферу українськості, дадуть змогу нагоцатися до несхочу і наспіватися до хрипоти!

Початок о 19-й в Майстер-класі

Повна програма - тут.

Яка кінцева мета

Організатори прагнуть зібрати 152 800 гривень. Рівно стільки потрібно для купівлі апарату для зберігання і перемішування компонентів крові в складі інкубатора для тромбоцитів і змішувача тромбоцитів. Він дуже потрібний Центру онкогематології і трансплантації кістного мозку в ОХМАТДИТІ.

Все, що зберуть «зверху» - піде на облаштування палат меблями.

Перерахувати гроші чи стати волонтером і допомагати при проведення свята - тут.