Дружину обраного ректора ДонНУ можуть посадити

Максим Опанасенко
27 квітня 2011р. 18:07

Дружина обраного ректора Донецького національного університету Юрія Лисенка, який так і не приступив до своїх обов’язків через судову тяганину з рештою кандидатів на посаду, тепер знаходиться на підписці про невиїзд.

Прокуратура Донецької області провела слідство за яким визначила, що Тетяна Лев – проректор і головбух університету, вкрала 1 мільйон 53 тисячі гривень. Ще 14 мільйонів 20 тисяч гривень використала не за призначенням.

Варто нагадати, що після того, як колектив університету у грудні минулого року обрав Лисенка на посаду ректора, проігнорувавши підопічного міністра освіти Дмитра Табачника Петра Єгорова, який теж претендував на пост, у квартирі Лисенка правоохоронці кілька разів провели обшук. Обшукували і робоче місце Тетяни Лев. Після всього жінку ще й жорстоко побили невідомі біля власного будинку.

Через позов до суду третього кандидата на посаду ректора – працівника одного зі столичних вишів Олександра Користіна, який заявляє, що його не зареєстрували на вибори ректора, Міносвіти не підписало контракту з Лисенком. Єгоров продовжує керувати ДонНУ і дотепер.