Виставка «Чарівні художники Києва та України»

Виставка   «Чарівні художники Києва та України»


 

 

21 червня – 7 липня 2017 року

 

Відкриття – 21 червня о 18:00

 

Організатор: Лада Лузіна,письменниця.

За підтримки Центру Української Культури та Мистецтва.

Місце проведення: другий поверх будинку Центру Української Культури та Мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа», тел. (044) 425-12-66).

Київ – чарівне Місто, Столиця Віри та Столиця відьом.А Україна – чарівна країна, де, починаючи від великого Миколи Гоголя, мало хто з письменників не доторкнувся до містики й чудес. 

Не виняток і наші художники! Саме тому до експозиції увійдуть більше 30 художніх творів на тему української містики. Одначе всі вони – щирі, добрі на надзвичайно колоритні!

Також під час проекту «Чарівні художники Києва та України» (до речі, приуроченому древньому святу Івана Купала), будуть і дівочі гадання, і русалки-мавки, і лісовички, і, звісно ж, знамениті київські відьми, які ніби й досі витають над Андріївським узвозом, додаючи йому містики. Тут оживуть містичні будівлі Міста, і чарівний Кіт, що гуляє пам’ятками Києва… А ще відбудуться творчі зустрічі з художниками-учасниками та лекція-презентація від Лади Лузіної! Аби дізнатись графік заходів під час виставки – стежте за анонсами сайту www.dolesko.com.

Звісно, будуть й інші чудеса, а які – дізнаєтеся згодом!

 

Ласкаво просимо відвідати виставку,

вхід вільний!

 

Час роботи виставкових залів:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00; Сб. – 10:00 – 18:00; Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:
Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В (ст.м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал), www.dolesko.com

Із питань отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@dolesko.com.