Прокуратура підтвердила справу проти зоодиректора

Христина Заник
4 травня 2011р. 15:58

Прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу відносно колишнього директора Київського зоопарку за фактом зловживання службовим становищем та розтрати коштів на суму 375 тисяч гривень, - підтвердила раніше розповсюджене повідомлення прес-служба прокуратури.

Березіну звинувачують в тому, що вона уклала договір з одним із громадських об’єднань на виконання робіт по створенню схеми екологічної стежки в зоопарку, виготовлення штучних гніздівель для тварин, розроблення типових макетів етикетажу на суму 167 тисяч гривень. Але роботи так і не провели.

«Крім того, з іншим суб’єктом господарювання було укладено договір на суму 208 тис. грн. на виконання робіт по постійному інформуванню мешканців міста щодо впровадження системи селекторного (роздільного) збору твердих побутових відходів, створення для цього web-сайту. Однак, як з’ясувалося у ході дослідчої перевірки роботи виконані були лише частково», - йдеться у повідомленні.

Громадські активісти звинувачують колишню директорку ще й у знущаннях над тваринами. Найперше, що згадують Берзіній - загадкову смерть єдиного у зоопарку індійського слона Боя. А за останні півроку її керівництва взагалі померла рекордна кількість мешканців зоопарку - верблюдиця, самка бізона, горила, пінгвіни.

Кримінальну справу направлено до прокуратури Шевченківського району.