КП: знову полюють на собак - розстрілюють

Христина Заник
12 травня 2011р. 15:01

У Києві знову почали знаходити трупи безпритульних тварин, причому собак, за словами зоозахисників, не тільки труять, але і розстрілюють серед білого дня, - передає Комсомольська правда.

«Кілька днів тому невідомі розстріляли чотирьох собак неподалік від Андріївської церкви», - йдеться у повідомленні.

За словами волонтерів-зоозахисників, також недалеко від дитячого садка на вулиці Деміївська, 49, в Голосіївському районі невідомі отруїли п'ять собак, за якими вона доглядає. Зоозахисники вважають, що в цьому замішані працівники КП «Притулок для тварин» - організація, яка має право займатися виловом бродячих собак. 

Ще в квітні КП «Притулок для тварин» повідомляло, що проводитиме рейд-провірки за заявками про отруєння тварин. В цей час на форумах любителів тварин повідомляють про нові нещадні отруєння собак. Причому є дані, що це не просто бездушність двірників, а централізована політика влади. 

"Свідомо" отримало видаткову накладну на закупівлю півтори тони отрути комунальним підприємством «Притулок для тварин» в жовтні 2010. Сума - двісті шістдесят три тисячі дев'яносто шість гривень 36 копійок. Всі ці гроші пішли на засіб для дератизації «Стрілець». Шістдесят упаковок по 25 кілограмів. Але офіційна відповідь влади - такої закупівлі не було, це наклепи.