Рада вирішила пустити чужі війська в Україну

Христина Заник
12 травня 2011р. 18:40

Верховна Рада України прийняла закон, який дозволяє допускати підрозділи збройних сил інших держав на територію України у 2011 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях.

Ініціатор проекту – президент Віктор Янукович. Підтримали його депутати від Фракції Партії регіонів, Народної Партії, Групи "Реформи заради майбутнього" та комуністи. Не підтримали рішення депутати від Фракції “Блоку Юлії Тимошенко" та “Наша Україна – Народна Самооборона”. Тепер закон надійде на підписання президенту.

Рада схвалила рішення президента про допуск збройних сил інших держав для участі в українсько-американському навчанні "Репід Трайдент - 2011", українсько-білорусько-російському навчанні, багатонаціональному навчанні "Козацький Степ - 2011", багатонаціональному навчанні "Ротаційні сили Чорноморського регіону - 2011", українсько-румунському навчанні, багатонаціональному навчанні "Джекал Стоун - 2011", багатонаціональному навчанні "Бар'єр - 2011", українсько-американському навчанні "Сі Бриз - 2011", українсько-російському навчанні "Фарватер Миру - 2011", українсько-американсько-польському навчанні "Безпечне Небо - 2011", українсько-білоруському навчанні із залученням чергових сил з протиповітряної оборони, українсько-російському навчанні із залученням чергових сил з протиповітряної оборони.