ГПУ віддала більше 30 млн "новій-старій" ІТ-фірмі

Маша Землянська
18 квітня 2018р. 10:30

Колишні співробітники ІТ-компанії "БМС Консалтінг", яку Генеральна прокуратура підозрює у змові зі своїми співробітниками та завищенні цін на тендерах, створили нову компанію «ІТ Платформа», яка вже отримала від ГПУ замовлень на більш як 30 мільйонів гривень.

"ІТ Платформу" прописали в будівлі, де зареєстрована "БМС Консалтінг". Бенефіціарами нової фірми стали колишня фінансовий директор "БМС Консалтінгу" Тетяна Мюллер та колишній менеджер проектів цієї фірми Олексій Морозов. Директор "ІТ Платформи" - Костянтин Лосінський. До цього він працював в Управлінні інформаційних технологій ГПУ, а в березні 2017 року звільнився. Під час підготовки розслідування про діяльність "старої-нової" фірми "Ставка на клона" Лосінський встиг звільнитися з "ІТ Платформа". Його місце зайняв Олексій Морозов, який значиться один із співзасновників компанії.

Попри "юний вік" фірма "ІТ Платформа" вже є фігурантом нового кримінального провадження. Київська прокуратура підозрює низку фірм у завищенні цін при постачанні обладнання "Ощадбанку". Серед них і знайома нам "ІТ Платформа".

 

 

Теги: Київ