Тесть слідчого Нацполіції купив елітні квартири

Маша Землянська
19 квітня 2018р. 10:05

Батько дружини слідчого Головного слідчого управління Національної поліції Андрія Полєно, за даними реєстру прав на нерухоме майно, у січні 2018-го року став власником одразу двох квартир і двох паркомісць у одному з найдорожчих житлових комплексів Києва – «Новопечерських липках». На вторинному ринку такі дві квартири можуть обійтись у мінімум півмільйона доларів. Крім того, на батьків подружжя слідчого записані й два автомобілі Nissan Qashqai та Nissan Juke. Але користуються машинами не батьки, а слідчий з дружиною.

Жодного бізнесу в тестя Андрія Полєна ми не знайшли. Натомість, ймовірно бізнесом займаються інші родичі Полєна. У соцмережах він у друзях Наталії Полєно, співробітниці ІТ-фірми «БМС Консалтингу». Її сестра Тетяна Полєно також нині очолює фірму-засновника «ІТ Платформи». А от управління, де працює Андрій Полєно веде розслідування по справі «БМС Консалтинг». На наші питання, чи відома Полєну компанія «БМС Консалтинг» Андрій Полєно мовчки негативно киває головою. Так само не захотів слідчий пояснити нам, звідки у його тестя такі статки.

Справа у тому, що колишні співробітники ІТ-компанії "БМС Консалтінг", яку Генеральна прокуратура підозрює у змові зі своїми співробітниками та завищенні цін на тендерах, створили нову компанію «ІТ Платформа», яка вже отримала від ГПУ замовлень на більш як 30 мільйонів гривень. Клієнтами новоствореного клона стали "Укргазбанк" та "Ощадбанк". Попри "юний вік" фірма "ІТ Платформа" вже є фігурантом нового кримінального провадження. Київська прокуратура підозрює низку фірм у завищенні цін при постачанні обладнання "Ощадбанку". Серед них і знайома нам "ІТ Платформа".

Більше про історію, як підняти тендерний куш попри підозри силовиків можна прочитати у розслідування "Ставка на клона".

Теги: Київ , гроші