Статки Петренка за 4 роки виросли у 4 рази

Маша Землянська
18 червня 2018р. 13:23

Статки Петренка за 4 роки виросли у 4 рази

Задекларовані доходи Павла Петренка стрімко збільшувалися протягом перебування на чолі Міністерства юстиції. У 2013-му його заробіток і заощадження відповідно до декларації становили близько 12 мільйонів гривень. У 2017-му ця сума зросла до майже 48 мільйонів гривень. Переважно це готівка і кошти в банках. Про це йдеться у сюжеті "Свідомо" для проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Проте власного житла Петренко так і не купив. Натомість племінниця міністра юстиції Божена Клічук після його призначення стала власницею двох квартир у елітних житлових комплексах на Печерську і автомобіля Lexus NX200. 

У 2015-2016 році племінниця міністра юстиції придбала активи, нинішня ринкова вартість яких - приблизно 7 мільйонів гривень. Обидві квартири дівчина придбала у 2015 році. Це двокімнатні апартаменти 85 квадратних метрів у київському ЖК “Панорама” на Євгена Коновальця,44А. А також двокімнатна квартира у 65 квадратів в будинку по вулиці Євгена Коновальця, 36-В. При цьому, в жодній з двох записаних на неї квартир дівчина не мешкає. А проживає в третій, маминій, - на бульварі Шевченка. Менш ніж за рік після двох дорогих покупок, у вересні 2016-го, студентка стала власницею нового престижного автомобіля Lexus NX200.

Власних доходів на подібні придбання у Клічук не було. На той час дівчина була студенткою і працювала лише молодшим економістом та помічником бухгалтера.

За словами самої Божени Клічук, їй допомагала вся родина. Дізнатися більше можна тут.

Теги: гроші , Київ