Поліція отримала доступ до документів IT-клона

Маша Землянська
18 червня 2018р. 13:43

Слідчі Національної поліції за ухвалою Печерського районного суду отримали частковий доступ до документів компанії "ІТ платформа", яку створено на базі іншої ІТ-фірми, оборутки якої наразі також розслідують правоохоронці.

Слідчий у своєму клопотанні зазначає, що досудовим розслідуванням установлено, що за аналізом закупівель, проведених ПАТ АБ «Укргазбанк», акціонером якого виступає держава, вбачається, що вказана банківська установа здійснює закупівлю товарів та послуг за необгрунтовано завищеними цінами, умисно уникаючи прозорості та відкритості проведених операцій. 

Справа у тому, що нову компанію "ІТ Платформа", а фактично нового клону, створили колишні співробітники ІТ-компанії "БМС Консалтінг", яку Генеральна прокуратура підозрює у змові зі своїми співробітниками та завищенні цін на тендерах. "ІТ Платформу" прописали в будівлі, де зареєстрована "БМС Консалтінг", а бенефіціарами стали колишні співробітники. Попри "юний вік" фірма "ІТ Платформа" вже є фігурантом кримінального провадження, а також "назбирала" тендерів на понад 150 мільйонів гривень, з яких 30 - від Генеральної прокуратури.

Дізнатися більше про історію "ІТ Платформи" можна у сюжеті "Свідомо" для проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом" "Ставка на клона".

 

Теги: Київ , гроші