Депземресурсів Києва залишився без голови

Маша Землянська
5 липня 2018р. 15:03

Депземресурсів Києва залишився без голови

Київський міський голова Віталій Кличко задовольнив заяву про звільнення з посади директора Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олексія Поліщука. Розпорядження про звільнення голови Депземресурсів підписане 2-им липня. А 3-го липня декларація Поліщука, яку чиновники зобов'язані подавати перед звільненням, з'явилась у реєстрі.

В розпорядженні зазначено, що Поліщук просить звільнення за власним бажанням. Наразі обов'язки директора виконує перший зам Поліщука Віктор Дворніков. Зокрема, 5-го липня він же представляв Департамент на засідання Київради.

До Департаменту земельних ресурсів КМДА, коли той ще називався Головним управлінням, Поліщук прийшов ще у 2002-му - юристом. Відтоді місця роботи Поліщук не змінював, а у 2014-му обійняв тут найвищу посаду - директора. обрався депутатом Вишгородської міської ради.

Згідно офіційної декларації за 2017-ий рік, вся нерухомість - 4 земельні ділянки (три з яких у Києві, ще одна у Гнідині), та два будинки (у Києві та у Гнідині), два авто (Volkswagen Touareg 2008 року та AUDI А7 2011, корпоративні права у фірмі "Проват" (основний вид діяльності якої - Організація будівництва будівель) та більше 2 мільйонів  800 тисяч доходу від провадження підприємницької діяльності – належать дружині нині вже екс-директора Депземресурсів Ірині Поліщук.

Більше про Поліщука та статки його родини можна дізнатись в сюжеті "Свідомо" для проекту "Слідство.інфо". 

 

Теги: земля , гроші , Київ