В київській міліції знов померла людина

Олександра Веснич
19 травня 2011р. 18:32

Чоловікові стало зле в ізоляторі тимчасового тримання в Броварах і за дві години він помер в реанімації з діагнозом "мозкова кома".

Про це повідомляє прес-служба київської обласної міліції.

18 травня близько 1:40 ночі під час обходу та огляду камер ІТТ один із затриманих поскаржився старшому сержанту, що його співкамерник – 27-річний арештований за незаконне позбавлення волі людини і неодноразово раніше засуджений за грабіж та розбій житель Броварського району, який перебуває в ізоляторі на час судових засідань, - скаржиться на біль в грудях в області серця та важке дихання.

Черговий по відділу викликав карету швидкої допомоги. По приїзду лікарі надали медичну допомогу та викликали реанімаційний автомобіль. Госпіталізований чоловік, доставлений з діагнозом мозкова кома, о 3:20 помер в реанімації Броварської ЦРЛ. За результатами судмедекспертизи, смерть чоловіка настала від гострої серцевої недостатності та ішемічної хвороби серця.

Згідно з медичною документацією арештованого, він хворів гіпертонічною хворобою ІІ ступеню, що, за висновком лікарів, дозволяло його утримання в ІТТ.