НАБУ перевірить дочку Аллерова за квартирний обмін

Маша Землянська
18 липня 2018р. 14:14

У рамках розслідування кримінального провадження про можливу розтрату посадовими особами Національної гвардії України понад 100 мільйонів гривень при обміні квартир у центрі Києва на квартири на околиці міста детективи НАБУ перевіряють дані про отримання дочкою командувача НГУ Юрія Аллерова джипа та квартири. Про це повідомляє "Слово і діло" з посиланням на рішення Солом'янського районного суду міста Києва.

Детективи НАБУ почали розслідування після виходу сюжету "Самообмін або квартирна щедрість Нацгвардії" журналіста "Свідомо" Максима Опанасенка в програмі "Наші гроші з Денисом Бігусом" за фактом нібито незаконного рішення командувача Нацгвардією Аллерова обміняти 50 квартир площею понад 4 тисячі квадратних метрів і 30 паркомісць у житловому комплексі «Аристократ» на Печерську на 65 квартир у житловому комплексі «Оберіг», розташованому в декількох кілометрах від станції метро «Червоний хутір», які мали відійти військовим. За попередніми підрахунками, за такого обміні НГУ втратила понад 100 мільйонів гривень.

Нам вдалося прослідкувати, що після ухвалення такого рішення Аллеровим його дочка Катерина Пустиннікова отримала у власність квартиру загальною площею 76 квадратних метрів у ЖК «Нікітська Слобода», девелопером та інвестором якого є ТОВ «Укрбуд Девелопмент», що також будує ЖК «Аристократ». Цю квартиру Пустиннікова отримала на підставі договору про участь у Фонді фінансування будівництва. Крім того, вона отримала автомобіль марки Jeep Grand Cherokee 2015 року випуску на підставі договору з ПАТ «Українська автомобільна корпорація».

У зв'язку з цим детективи просили суд надати доступ до документів ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», а саме інформації про зазначений договор, на основі якого дочка командувача НГУ отримала у власність автомобіль. Суддя задовольнив клопотання.

Теги: Київ , гроші