Екс-керівник держпідприємства не декларує майно

Маша Землянська
29 серпня 2018р. 14:37

Екс-керівник держпідприємства не декларує майно

Начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємтва "Плесо", який паніше очолював державне підприжмтво "ЛІАЦ" - Ярослав Сколота не декларує дороге авто та квартиру в новобудові, що записані на дружину. 

В декларації службовця КП "Плесо" вказана родина - дружина і донька, його доходи та накопичення, але жодної інформації про майно.

Натомість, під час проведення розслідування про розширення "президентського спортивного клубу" "5 елемент" за рахунок державного майна, "Свідомо" зустріло Сколоту на дорогій автівці - Volkswagen.

Сколота йшов до квартири, до речі, в роспал робочого дня - квадратні метри новобудови зареєстровані на його дружину - Тетяну.

- Ну, це майно моєї дружини, я не можу за нього відповідати чи коментарі давати. У нас не такі стосунки, щоб…, - так пояснює відсутність майна дружини в декларації Сколота.

Нагадаємо, на початку 2017-го року керував держпідприємством Ярослав Сколота. Саме Сколота від імені державного підприємтва "ЛІАЦ" продав майно на Електриків, на місці якого планує розшируватись спортивний клуб "5 елемент", бенефіціарами якого є Петро Порошенко та його соратник нардеп Ігор Кононенко. 600 квадратних метрів приміщень, купила приватна фірма «Інбук» за понад 10 мільйонів гривень. Сума пристойна, проте ймовірно до дердави вона так і не дійшла. Перша її частина могла піти на фіктивні ремонти приміщень Державного підприжємтва, друга - на премії керівницву у 1000%.

Детальніше про розширення президентського спортклубу за рахунок держави можна дізнатися у розслідуваннях:

- Перший "невідомий елемент" президентського клубу

- Другий "невідомий елемент" президентського клубу

Теги: земля , гроші , Київ