Замість офісу держпідприємства «Діброва» - їдальня

Маша Землянська
29 серпня 2018р. 14:39

Замість офісу держпідприємства «Діброва» - їдальня

Державна підприємство «Діброва», яке мало заробити на розширенні президентського спортивного клубу «5 елемент», а саме від продажу нерухомості на вулиці Електриків, 5 мільйонів гривень – вже кілька років безуспішно ліквідується і єдине чим прославилось за цей час – податкові і зарплатні борги. Більше того, шукати це підприємство журналістів відправляють на Житомирщині, у… їдальню.

Під час проведення розслідування про розширення "президентського спортивного клубу" "5 елемент" за рахунок державного майна, "Свідомо" кілька тижнів розшукувало контакти державного підприємства «Діброва», що підпорядковане Держлісагентству. Ані прес-служба, ані керівництво агентства не могли допомогти нам знайти «Діброву». Врешті, ми отримали відповідь на запит, яка відправила нас на Житомирщину.

 

Протягом чотирьох годин ми ретельно досліджували село Іванівка в пошуках вказаної вулиці Санаторної. Врешті, натрапили на місцевий лісгосп, де нам сказали, що «Діброва» колись розташовувалася тут. «Колись», бо кажуть, що кілька років їх тут вже не бачили. В реєстрі нерухомості вказано, що конкретно на Санаторній, 5 – їдальня. Їдальня – є, принаймні щось схоже на неї. Тому, вірогідно, ми не помилися з адресою.

Будівля закинута, двері забиті, всередині – порожньо, навколо – хащі. Тож куда пішли 5 мільйонів гривень, які державне підприємство мало отримати за продаж майна під розширення президентського клубу – так і невідомо.

Детальніше про розширення президентського спортклубу за рахунок держави можна дізнатися у розслідуваннях:

Перший "невідомий елемент" президентського клубу

- Другий "невідомий елемент" президентського клубу