"Президентський посередник" змінив адресу і шефа

Маша Землянська
29 серпня 2018р. 14:39

"Президентський посередник" змінив адресу і шефа

Фірма "Інбук", яка наприкінці 2016-го продала придбала державне майно на вулиці електриків, 29 у державних підприємств "ЛІАЦ" та "Діброва", а вже 23 травня 2017-го продала одидві частини в одні руки - змінила власників, а замість офісу - нове будіництво.

Мова йде про розширення президентського клубу "5 елемент", в історії з розширенням якого "Інбук" виглядає просто поседедником, який оформив на себе догорів купівлі майна у держави. 

На місці, де мав би бути офіс "Інбук" нині будівництво. Його «діюче керівництво» телефоном говорити відмовляється і радить надсилати всі питання поштою. Фірма-посередник, що виконала свою місію, схоже просто припинила діяльність.

До речі, Клавдія Гребенюк, яка очолює державне підприємтво "Діброва", що продало одну з частин майна під розширення "президентського клубу", не дивується зникнення фірми: "Так що тут… це зрозуміло було ще на початку, що потім їх не стане".

Для чого був потрібен посередник? Можливо, аби спортклуб міг пояснювати що «жодних договірних стосунків з державними підприємствами» у клубу не було.

Детальніше про розширення президентського спортклубу за рахунок держави можна дізнатися у розслідуваннях:

Перший "невідомий елемент" президентського клубу

- Другий "невідомий елемент" президентського клубу