Керівниця держпідприємтва не задекларувала фірму

Маша Землянська
31 серпня 2018р. 16:01

Керівниця держпідприємтва не задекларувала фірму

Тимчасово виконуюча обов'язки директорки державного підприємтва "Діброва" Клавдія Гребенюк не задекларувала фірму "Еко Крим". Про це журналіст "Свідомо" Максим Опанасенко дізнався під час проведення розслідування про розширення "президентського спортивного клубу". 

В офіційній декларації посадовиці - жодної згадки про бізнес. До речі, також в декларації не зазначена інформація про будинок та магазин, що розміщені на земельних ділянка Гребенюк у Процеві. Більше того, магазин продутків здійснює діяльність за документами "Еко Крим".

Нагадаємо, саме Клавдія Гребенюк від імені державного підприємтва "Діброва" продала майно на Електриків, на місці якого планує розшируватись спортивний клуб "5 елемент", бенефіціарами якого є Петро Порошенко та його соратник нардеп Ігор Кононенко. 600 квадратних метрів приміщень, купила приватна фірма «Інбук» за 5 мільйонів гривень і вже потім перепродала президентському клубу. Після цього фірма змінила керівництво, а замість будинку, де мав би бути її офіс - наразі будівництво. 

Детальніше про розширення президентського спортклубу за рахунок держави можна дізнатися у розслідуваннях:

Перший "невідомий елемент" президентського клубу

- Другий "невідомий елемент" президентського клубу