Дитсадок дружини нардепа працює без ліцензії

Маша Землянська
31 серпня 2018р. 16:02

Дитсадок дружини нардепа працює без ліцензії

Дружина народного депутата від "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Сергія Березенка Уляна є власницею дитячого садочку "Кідсвуд" на закритій території "Будинку відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами. Більше того, дитячий заклад працює без ліцензії. Про це йдеться в сюжеті Максим Опанасенко, журналіста бюро журналістських розслідувань "Свідомо", для проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом".

«Кідсвуд» працює з 2017 року, договори оренди двох об’єктів нерухомості з Фондом держмайна були підписані у 2018-му. У них вказано, що вартість оренди більше ніж 500 квадратних метрів в “Конча-Заспі” - 42 500 тисячі гривень на місяць плюс ПДВ. За аналогічну суму в Києві можна зняти суттєво менші площі в спальних районах. 

Садок позиціонує себе як інноваційний. Вірогідно, цим пояснюється і вартість навчання тут – 18 000 гривень на місяць за одну дитину плюс ще 4 000 гривень на місяць за харчування. При цьому, за даними КМДА, ні Уляна Березенко як фізична особа, ні «Кідсвуд» як юридична особа не отримували ліцензій на діяльність дошкільного навчального закладу. Більше того, «Кідсвуд» має ще один філіал - у Києві, на печерську.

Сергій Березенко в коментарі журналістам заявив, що не причетний до бізнесу дружини і не допомагав їй отримати нерухомість на закритій території, якою раніше управляв. Участь чоловіка у діяльності “Кідсвуда” спростовує і сама Уляна Березенко. Жінка каже, що садок відкривала її нинішня партнерка, а сама вона увійшла в склад засновників лише згодом. При цьому, жінки були знайомі на момент відкриття закладу.

Теги: гроші , Київ , діти