Дівчина за зняття "порчі" продавала кокаїн

Наталія Курило
2 листопада 2010р. 10:48

Міліція затримала ворожку, яка змусила під гіпнозом молоду дівчину продавати кокаїн.

Про це "Свідомо" повідомила помічник начальника Шевченківського відділку міліції Марина Макаренко.

За її словами, дівчина звернулася до провидиці, що проживала по вулиці Щербакова і за 100 гривень розповідала про майбутнє.

Постраждалу дівчину Лара ввела в транс з першого ж сеансу. Провидиця розповіла, що на дівчину було наведено «порчу», і, щоб позбутися її, необхідно заплатити тисячу доларів, інакше скоро вона помре. Дівчина протягом шести місяців віддавала усі гроші, які заробляла, працюючи поваром в ресторані. Коли їх стало мало, продавала кокаїн. За твердженням Марини Макаренко, це все дівчина робила під гіпнозом.

Дівчину врятували співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Шевченківського району під час затримання на гарячому ворожки та водія таксі.

Міліція просить всіх, хто вдавався до послуг цієї ворожки і може повідомити корисну інформацію для слідства, звертатися до Шевченківського районного управління.

З законопроектом, що забороняє діяльність ворожок, в травні виступив депутат від Блоку Тимошенко Павло Унгурян.

Він посилався на те, що до Кабміну та Верховної ради надходило багато листів громадян з проханням заборонити подібну діяльність.

"Легалізація такої діяльності загрожує психічному, моральному та духовному здоров’ю нації, підриває духовні підвалини українського суспільства", - пояснив ініціатор проекту.

Але цей закон досі не затверджений. 22 жовтня комітет з питань свободи слова та інформації на чолі з Аднрієм Шевченко знайшов у законопроекті пункти, що порушують Конституцію України і відправив його на доопрацювання.

Професії пов'язані з ворожбою внесені в "Державний класифікатор професій ДК 003-95":  5151 – Астролог; 5152 – Ворожка; 5152 – Хіромант.