На ICTV "Велика різниця" без пародії на Януковича

Наталія Курило
2 листопада 2010р. 11:44

В останньому випуску комедійного шоу "Велика різниця" російського виробництва, що вийшло на українському каналі ICTV, вирізали пародію на Віктора Януковича.

Про це пише інтернет-ресурс "Телекритика".

На Першому російському каналі програма вишла повноцінно.

У сюжеті "Великої різниці" Віктор Янукович постає в образі Віктора Всемогутнього, отримавши повноваження від Віктора Ющенка, який передає їх зі словами: «Ти тільки вибори виграй. А далі все можна» і заповідає не визнавати Осетію.

За сюжетом Віктор Всемогутній може все, наприклад, помахом руки прискорює розмову Юлії Тимошенко, яка звертається до виборців. Автори пародії згадують казус Юлії Тимошенко «Пропало все» і падіння вінка на Віктора Януковича. З героєм «розмовляють» голоси народу: «Такий же, як Ющенко... Та ні, гірше». Після того, як він видає свій перший указ про всі прохання в письмовому вигляді, його кабінет виявляється заваленим листами і записками, тож він скасовує свій указ і знову страждає від голосів народу. Щоб не чути претензій, він надягає навушники.

На «Первом канале» й ICTV виходять однакові випуски російської «Великої різниці» з різницею в один день: в Україні по суботах, у Росії по неділях.