Влада: Щекавицю знищують за правилами

Христина Заник
27 травня 2011р. 10:35

Влада: Щекавицю знищують за правилами

Гору Щекавицю розривають для будівництва, проте порушень державних будівельних норм не виявлено, - такий висновок щодо будівництво "Свідомо" надала Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Києві.

"Повідомляємо, що ТОВ "Інвестиційна будівельна компанія "Інженерні будівельні системи" здійснює будівництво індивідуального житлового будинку на вул. Лук'янівській, 11 відповідно до розпорядження Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації "Про надання дозволу на будівництво індивідуального житлового будинку на вул. Лук'янівській, 11 у Шевченківському районі м. Києва", - йдеться у документі.

Також інспекція архітектурно-будівельного контролю зазначила, що проектна документація погоджена Головним управлінням містобудування, архітектури та дизайну та отримала позитивний висновок комплексної державної експертизи "Київдержекспертиза" від 27.02.2009. Чиновники виїжджали на місце розриття і додають, що порушень державних будівельних норм не виявлено. 


 

Через таке будівництво руйнується легендарна гора Щекавиця: вона просто розривається. Місцеві мешканці викликали міліцію, але її на місті не було і на даний момент немає. Прямо на цьому місці заплановано побудувати 4-х поверховий елітний будинок і зрізано вже десятки кубометрів землі.