Іномарка протягла мотоцикліста 800 м і зникла

Олександра Веснич
3 листопада 2010р. 7:14

Міліція не може знайти водія чорного БМВ-535, який 8 жовтня збив мотоцикліста Дениса Худова і протяг під собою по асфальту ще 800 метрів.

Про це "Свідомо" повідомив прес-секретар київської міліції Володимир Поліщук.

Водій загубив на місці ДТП на бульварі Перова свої номерні знаки, його особу встановлено, але його місцезнаходження досі не відоме.

"Справою займається слідчий відділ Дніпровського райуправління міліції. Подробиці ніякі поки що не розголошуються в інтересах слідства, але вон шукають", - прокоментував Поліщук.

В ніч з 7 на 8 жовтня Денис Худов на своєму мотоциклі зупинився на світлофорі бульвару Перова, направляючись в бік метро Дарниця. По цій же смузі рухався водій БМВ, знаходячись трохи лівіше.

БМВ вдарило правим крилом мотоцикл, він відлетів, а мотоцикліст Денис опинився під машиною. Водій проволік його 800 метрів, потім зробив маневр, внаслідок якого Дениса викинуло з-під машини і БМВ зникло з місця аварії.

Як розповіла подруга Дениса Катерина Сучкова, мотоцикліст не втратив свідомість і подзвонив їй зі словами: "Знайдіть цього урода".

Денис Худов киянин, працює автослюсарем. Зараз він у реанімації, у комі. У нього здерта шкіра на обличчі й животі, поламані кістки, численні гематоми і опіки.

Стан мотоцикліста дуже важкий, він знаходиться на апараті штучного дихання, має тимчасову амнезію.

Денисові постійно потрібні дорогі медикаменти, а також донорська кров. Допомогти йому можна через форум байкерів.