Університет Гетьмана напорушував на 5,2 мільйони

Маша Землянська
22 жовтня 2018р. 14:24

Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та три його філій у період з січня 2014-го по квітень 2018-го років напорушував на 5,2 мільйони гривень. Про це свідчить результати ревізії Держаудитслужби.

«Зокрема, утримання понадштатних одиниць, проведення виплат надбавок керівному складу Університету при відсутності відповідного рішення МОН, завищення розміру доплати до мінімальної заробітної плати, виплати щомісячних допомоги колишнім працівникам навчального закладу, надання додаткових відпусток з порушенням законодавства та інших порушень з оплати праці призвело до зайвих витрат коштів на суму майже 1,3 мільйони гривень.

Спрямування Університетом коштів, отриманих за підготовку кадрів, на утримання працівників наукового інституту призвело до нецільового використання бюджетних коштів на суму 409,8 тисяч гривень.

Також оплатив Університет завищені обсяги та вартість послуг з проведення капітального і поточного ремонтів приміщень навчального закладу та вивезення твердих побутових відходів на суму 891,3 тисяч гривень.

Перевищення ліміту стипендіатів призвело до зайвого витрачання коштів на суму 100,7 тисяч гривень.

Надання пільг в оплаті за навчання, проживання у гуртожитках закладу та безкоштовне друкування статей у періодичних виданнях Університету спричинило недоотримання ним коштів на суму майже 240,0 тисяч гривень.

Інші порушення фінансової дисципліни, пов’язані із плануванням та затвердженням видатків на утримання закладу, виконанням кошторисів, недоотриманням заробітної плати та веденням бухгалтерського обліку з порушенням установленого порядку, виявлено на суму понад мільйон гривень.

Встановлено ревізією і факти використання земельних ділянок навчального закладу за нецільовим призначенням через самовільне розміщення сторонніми особами своїх об’єктів». – йдеться у повідомленні аудиторів.

П’ятеро осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. З результатами ревізії тепер розбиратимуться представники Міністерства освіти і науки та правоохоронці.

Теги: Київ , гроші