Лимар ще 3 роки керуватиме поліклініками Троєщини

Маша Землянська
26 жовтня 2018р. 14:12

Юрій Лимарь продовжить керувати поліклініками Деснянського району до жовтня 2023 року. Про це свідчить розпорядження адмніністрації району, яке "Свідомо" отримало у відповідь на запит.

У крісло директора комунального некомерційного підприємтва "Консультативно-діагностичний центр" Деснянського району - а це три дитячі та чотирі дорослі поліклініки на Троєщини, Лимар сів у жовтні 2013-го року. Спочатку підписав контракт на два роки, згодом – у 2015-му, подовжив його ще на три. Тоді розгорівся чималий скандал, адже документи про призначення підписала Деснянська районна адміністрація без погодження Департаменту охорони здоров’я столиці. Більше того, з того часу медики самих поліклінік почали заявляти про корупційні схеми, які процвітають у поліклініках. Зокрема, викачування грошей із пацієнтів і навіть самих лікарів, незаконна діяльність на території закладів.

За заявами медиків відкриті кримінальні провадження, розслідування яких затягнулося вже на понад три роки. Зокрема, в межах розслідування про службову підробку документів, зловживання та факти самоуправства суд дозволив Міністерству охорони здоров'я перевірити головну поліклініку КНП «КДЦ» Деснянського району, що знаходить на Закревського. В результаті перевірки, у березні 2018-го року МОЗ анулювало ліцензію на медичну практику для Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» Деснянського району. Причиною анулювання ліцензії виявились недостовірні дані, які ще в 2014-му році надав директор медичного підприємства Юрій Лимар. Зокрема, із 5 521 квадратних метрів приміщення тільки однієї центральної поліклініки Лимар не вніс у декларацію 3 463 – фактично дві третини закладу. Це і цілі відділення, і стаціонари, і кабінети вузькопрофільних спеціалістів. Для мешканців Троєщини анулювання ліцензії - фактично означало, що вони залишаться без поліклінік. Щоправда, вже за місяць Експертно-апеляційна рада, куди звернулось керівництво поліклінік - скасувало наказ МОЗ, пояснивши відсутність площ у заявці на ліцензію - "технічною помилкою".

Дізнатись про історію з анулюванням ліцензії можна тут. Про скандали у медзакладах Троєщини - можна прочитати тут.

Теги: Київ , гроші