ЦПК презентував Реєстр "злитих" Холодницьким справ

Маша Землянська
15 листопада 2018р. 14:56

Центр протидії корупції презентував реєстр, у який увійшли факти "зливання" Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою гучних справ щодо топ-корупції. На думку організації, існує достатньо підстав, аби звільнити керівника САП Назара Холодницького та перезапустити орган. Ознайомитись з Реєстром можна тут – http://sapfails.antac.org.ua

«Центр протидії корупції зібрав справи, у яких деякі прокурори САП, а також їхній керівник особисто зливали чи продовжують зливати перспективні розслідування, - пояснює юристка антикорупційної організації Олена Щербан. і додає: - Серед переліку, наприклад, так звана справа рюкзаків, яку закрили щодо сина та екс-заступника Авакова, чи справа квартирного хабара Супрун, у якій Холодницький  попереджав фігуранта про хід слідства”.

Загалом активісти навели 13 справ топ-корупції, у яких вчинки прокурорів нашкодили розслідуванню або звели до нуля шанси на реальні вироки та конфіскації для їхніх фігурантів. Реєстр є активним і ЦПК надалі слідкуватиме за діями антикорупційних прокурорів. Крім того, уже опубліковані на сайті справи стануть неактивними, якщо прокурори виправляться.

 

Теги: Київ