Суддя-викривачка з Полтави отримала повноваження

Маша Землянська
20 грудня 2018р. 11:10

Петро Порошенко підписав указ про безстрокове призначення суддів. Серед прізвищ служителів Феміди є і суддя з Полтави Лариса Гольник.

Лариса Гольник працює суддею в Октябрському районному суді Полтави. Щоправда, не надягала мантію та не виносила вироків з 2015-го року, відколи документи на переобрання суддею безстроково застрягли у столичних кабінетах.

Відомою на усю країну Гольник зробила її принциповість. Вона звинувачує місцевого мера та його помічників у спробі підкупу. У 2014-му році на стіл до Гольник потрапила справа мера Полтави Олександра Мамая. Його обвинувачували у конфлікті інтересів при виділенні землі своїй падчерці Ірині Климко. Судовий розгляд у справі мера затягувався: він не з’являвся на засідання суду, а коли з’являвся, — скаржився на проблеми зі здоров’ям і розгляд знову переносили. Як раптом до кабінету Гольник зайшов колишній заступник міського голови Дмитро Трихна з пропозицією вирішити цю проблему. За правильне рішення, зі слів судді. їй пропонували три тисячі доларів. Замість хабаря жінка звернулась до правоохоронців і на спецтехніку зафіксувала спроби її підкупу. Але справа і досі знаходиться на розгляді в суді, сама Гольник отримала зустрічні позови від учасників історії. Більше того, полтавська суддя також опинилась під цкуваннями на роботі. Детальніше про історію Лариси Гольник можна прочитати тут.