Сегодня: справа вбитого судді Зубкова розвалюється

Олександра Веснич
2 червня 2011р. 10:27

У версії міліції по розслідуванню вбивства судді Зубкова, скоєного у його ж під'їзді, багато нестиковок, - повідомляє "Сегодня".

По цій справі затримані батько та син, у яких був тривалий конфлікт через права на квартиру, яку у них забрали. Сім'я звинувачувала комерційну фірму в рейдерстві щодо їх житла в центральній частині Києва і за тиждень до смерті Зубкова на прес-конференції суддю причислили до організаторів рейдерства. Опираючись на це, міліція затримала батька та сина. Друзі сім'ї повідомили "Сегодня", що ті не визнають свою провину, на очній ставці ні один із свідків їх не впізнав. Крім того, син тоді не міг бігати через пошкоджену ногу - але ж вбивць бачиили, коли вони втікали. В той же час, суддя Зубков своїми рішенням захистив протестуючих проти будівництва на вулиці Гончара та на території Олександрівської лікарні і його збиралася звільняти Вища рада юстиції.

За інформацією "Сегодня", проблеми у слідства і зі справою облитого кислотою заступника голови облдержадміністрації Юрія Чижмаря. У скоєнні злочину проти нього підозрюють капітана міліції Фесуна, який ніби зробив це через ревнощі до коханки Чижмаря. Як виявилось, Чижмаря півроку до інциденту прослуховували. "Невже він був настільки дурним, щоб влаштувати мені прослуховування, а потім обливати кислотою?" - цитує Чижмаря "Сегодня".