Порошенко звільнив Гладковського

Маша Землянська
4 березеня 2019р. 14:26

Президент Петро Порошенко підписав указ про звільнення з посади першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського. Відповідна заява розміщена на сайті Адміністрації президента.

За словами президента, він також звільнив Гладковського з посади голови міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю. Він додав, що його рішення не є судовим вироком, але намагається зробити все, щоб створити всі умови для якісного розслідування. "Щоб кожен міг переконатися, що у подібних ситуація, якщо доведена вина, не врятують ані посада, ані зв'язки з президентом", - заявив Порошенко, додавши, що для нього головним є оборона, армія та захист країни.

Він також заявив, що доручив Секретарю РНБО Олександру Турчинову на середу підготувати засідання з діяльності "Укроборонпрому", а також звернувся до Національного антикорупційного бюро із закликом розслідувати резонансні публікації у ЗМІ і розставити всі крапки на "і". Розслідування проекту "Наші гроші з Денисом Бігусом" викрило корупційну схему, до якої може бути причетним син Гладковського - Ігор.