ДБР розслідуватиме приватизацію квартири Могилом

Маша Землянська
13 березеня 2019р. 13:41

Шевченківський районний суд за скаргою юристів проекту «Тисни!» змусив Державне бюро розслідувань провести досудове розслідування щодо приватизації службової квартири суддею Сергієм Могилом. Відповідне рішення суд ухвалив 5-го березня.


Нагадаємо, раніше журналісти "Свідомо" для факти приватизації службового житла у Києві. Герой історії  - колишній суддя Вищого господарського суду, а нині вже переможець конкурсу на посаду до Верховного суду – Сергій Могил, який є племінником нардепа Сергія Ківалова. Переїхавши з Одеси до Києва, родина Могила орендувала елітне житло на Печерську. Попри фінансову можливість винаймати апартаменти, суддя отримав у розпорядження службове житло – теж елітну квартиру на Печерську. Менш як за два роки, ця квартира спочатку втрачає статус службової, а у 2014-му році стає приватною власністю Могила та його доньок. Не проживши в ній жодного дня, про що заявив сам Могил, суддя продає квартиру. Важливий момент, за півроку до продажу, дружинна судді викупає орендоване ними увесь цей час житло.

Після виходу сюжету юристи «Тисни!» написали заяву до ДБР про можливе незаконне заволодіння майном та зловживанням довірою, яке вчинили Сергій Могил на посадовці Печерської районної держадміністрації. Щоправда, внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та власне розпочати досудове розслідування працівників бюро довелось через суд.

Повний сюжет про приватизацію службового житла, що вийшов в ефірі програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" - можна подитись тут. 

Теги: гроші , Київ